Dames 1

nevobo link

Stand

#TeamGPWV+–
1Move4U DS 1313102288231
2Goedemiddag! – Erasmus Volley DS 5413116373327
3Volley2B DS 53985290251
4Volley Voorne DS 12872203141
5Forza Schouwen-Duiveland DS 23866244278
6Fusion Rotterdam DS 33668289303
7Bernisse DS 13668276296
8Yum DS 13559281318
9Vovero DS 132211249304
10Apollo DS 2100456100

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
31 October 13:30Meteoor DS 2 – Switch’89 DS 1Oosterbliek in Gorinchem
07 November 18:00Switch’89 DS 1 – Vridos DS 2Walburghal in Zwijndrecht
11 November 20:00SNA DS 3 – Switch’89 DS 1De Spil in Bleskensgraaf ca
21 November 16:30Switch’89 DS 1 – Next Volley Dordrecht DS 8Walburghal in Zwijndrecht
12 December 16:30Switch’89 DS 1 – Sliedrecht Sport DS 14Walburghal in Zwijndrecht
11 January 20:30VC WIK Groot-Ammers DS 5 – Switch’89 DS 1De Reiger in Groot-ammers

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
05 October 20:30Switch’89 DS 1 – WHV DS 44-025-13, 25-13, 25-10, 25-11
03 October 16:30Switch’89 DS 1 – VC WIK Groot-Ammers DS 53-112-25, 25-19, 25-13, 25-20
26 September 17:00Spirit DS 3 – Switch’89 DS 13-125-23, 25-27, 25-19, 27-25